Fotobudka

Nejdříve si naši fotobudku podrobně prohlédněte

Studiový deštník + zábleskové světlo
Studiový blesk s deštníkem pro lepší rozptyl světla. Focené osoby jsou dobře a rovnoměrně nasvícené, díky dostatečnému světlu skvěle zaostřené a není za nimi stín s ostrými přechody.

Objektiv + zrcadlovka
V tomto typu fotokoutku je použit fotoaparát Canon 80D s objektivem 17-55mm/f2,8. Jedná se o poloprofesionální zrcadlovku se skvělým světelným objektivem, který dokáže i za špatného světla udělat skvělé fotky.

Dotyková obrazovka
Zařízení je vybaveno mini počítačem s OS Windows 10 s velmi výkonným procesorem Intel i5 s programem obsluhující všechna připojená zařízení. K ovládání slouží 15″ LCD dotyková obrazovka na které vidíte i všechny náhledy.
Focení odstartujete stiskem tlačítka, pak uvidíte náhled „vaší party“, odpočet (obvykle 3,2,1.. sýr.. a zařízení Vás vyfotí – odpočet lze samozřejmě upravit dle potřeby (třeba od 10))

Tělo fotobudky
Kvalitní hliníkové profily tvoří pevnou konstrukci, opláštění je z polykarbonátu a povrch tvoří potisknutá fólie

Tiskárna
Vysokorychlostní foto tiskárna dokáže tisknout až 400 fotek za hodinu. Takových hodnot ovšem lze dosáhnout pouze v případě, že vyfotíte jednu fotku a nechát vytisknout 399 kopií.

Stojan
Výškově nastavitelný stojan je dostatečně pevný a stabilní. i přes to je třeba vždy být opatrný při pohybu kolem zařízení, teré váží bezmála 50kg.